ابزار وبمستر

جلوگيري از کپي کردن مطالب

انتشارات ثوره، مرکز نشر و پخش کتاب-مقاله ها

فهرست مقاله ها

سرقت ادبی چیست؟!

دروغ نگوییم!!!

کتاب بخوانیم!

حسود نباشیم!!!

فضول نباشیم!!!

چگونه یک مقاله علمی بنویسیم

انتشار رایگان مقالات شما


بدین وسیله مرکز نشر و پخش ثوره آمادگی خود را برای انتشار رایگان مقالات شما اعلام می دارد. این مقالات در بخش مقاله های سایت و در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. بعلاوه امکان ارتباط اختصاصی کاربران و خوانندگان هر مطلب با نویسنده آن از طریق پست الکترونیک برقرار خواهد شد. برای ارسال مقالات خود و یا دریافت اطلاعات بیشتر از طریق پست الکترونیکی info@thoureh.ir اقدام نمایید.

به گروه حمایت از حقوق نویسندگان و ناشران بپیوندید!


حق نشر، حق مؤلف و حقوق معنوی، از جمله قوانین مالکیت فکری می باشند که حق نشر در ویکی پدیای فارسی اینگونه تعریف شده است: "مجموعه‌ای از حقوق انحصاری است که به ناشر یا پدیدآورنده یک اثر اصل و منحصربه‌فرد تعلق می‌گیرد و حقوقی از قبیل نشر، تکثیر و الگوبرداری از اثر را شامل می‌شود." با اینکه قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان در سال ۱۳۴۸ تصویب شد، متاسفانه این قانون تاکنون هیچگاه به درستی اجرا نشده است.استفاده از محتوای آثار بدون اجازه از صاحب اثر و عدم ذکر نام صاحب اثر در انتهای متن و یا در فهرست منابع، نسخه برداری از کتب پرفروش و چاپ آن بدون اجازه از صاحب یا صاحبان اثر، استفاده از محتوای صفحات اینترنتی بدون ذکر آدرس آنها و ... از جمله موارد نقض قانون مالکیت فکری است. نخستین گام برای مبارزه با این نقض آشکار قانون، درج نام نگارنده و ناشر هر اثر اولیه، در فهرست منابع اثر ثانویه است. یکی از اهداف بخش درگاه دانش، فرهنگ سازی در خصوص استفاده از نام منابع و مراجع و رعایت مالکیت فکری و معنوی آثار چاپی و الکترونیکی است.

شما نیز می توانید با افزودن نام مرجع در پایین مطالبی که نقل قول می کنید، به گروه حامیان حقوق نویسندگان و ناشران بپیوندید.

عضویت

برای عضویت، آدرس پست الکترونیکی خود را در کادر زیر وارد نموده و ارسال نمایید.

پست الکترونیک :