ابزار وبمستر

جلوگيري از کپي کردن مطالب

انتشارات ثوره، مرکز نشر و پخش کتاب-ارتباط با ما

ارتباط ۲۴ ساعته با ما؛ ... حتی در روزهای تعطیل

امروزه پست الکترونیک در سطح بسیار گسترده ای در فعالیت های علمی و تجاری در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و گزافه نخواهد بود اگر بگوییم به طور متوسط در جهان هر فرد دارای یک پست الکترونیک است و یا به نوعی از مزایای آن بهره مند می شود. با توجه به عدم محدودیت زمانی و مکانی در استفاده از پست الکترونیک، بر آن شدیم تا از این طریق خدمات خود را بدون محدودیت زمان و مکان، به صورت ۲۴ ساعته و حتی در ایام تعطیل به مخاطبان خود ارائه دهیم.
مخاطبان عزیز می توانند درخواست های خرید خود را به نشانی sales@thoureh.ir، درخواست های همکاری خود را به cooperation@thoureh.ir، و سایر موارد را به info@thoureh.ir ارسال نمایند.
از دیگر امکانات این مجموعه در راستای خدمت رسانی بدون محدودیت زمانی، استفاده از پیام رسان تلگرام (Telegram: 0901-1964524) می باشد که امکان ارتباط سریعتر و آسانتر با همکاران ما در بخش های مختلف را ممکن می سازد.
با این حال و صرف نظر از تمامی امکانات مجازی و 24 ساعته این مجموعه، با توجه به درخواست بسیاری از عزیزان و احساس نیاز ایشان برای برقراری تماس تلفنی، تلفن ثابت ۳۳۶۱۹۵۲۹-۰۲۱ در ساعات اداری آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست های همراهان گرامی است.